Spotkania indywidualne to praca bezpośrednio skierowana na Twoje cele. Nie ma tu utartych scenariuszy ani narzuconych kierunków działania. Każdy jest piękny w swej wyjątkowości, ma inne cele, marzenia… własną ścieżkę i bariery, które chce przekroczyć.

Spotkanie, konsultacja możliwa jest w każdym miejscu i czasie. Wstępnie preferuję rozwmowę telefoniczną. Praca z większąścią substancji nie powinna się odbywać na terenie Polski ze względu na karalność ich posiadania. Konsultacje oraz coaching nie są objęte restrykcjami.

Wystarczy zrobić ten pierwszy krok… Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić na spotkanie KONTAKT

 

Nie wspieram i nie propaguje używania zabronionych przez prawo środków. Strona ma wartość edukacyjną, opartą o badania naukowe, a metody pracy, które promuje, to naturalne doświadczenia o naturze psychodelicznej (ujawniającej umysł/duszę). Nie odpowiadam za wybory innych, wspierajac jednak bezwarunkowo wolną wolę jednostki do samostanowienia i wolności.