NASZA MISJA:
– rzetelna edukacja w zakresie głębokich, wewnętrznych doświadczeń,
praca z doświadczeniami psychodelicznymi (szczególnie przygotowanie do nich oraz ich integracja),
– wspieranie różnych efektywnych, klasycznych i „alternatywnych”, form pracy z umysłem i ciałem.

 

Najważniejsze w pracy z odmiennymi stanami świadomości jak i substancjami, które pomagają je osiągnąć, jest własne praktyczne doświadczenie w tym temacie. Szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna jej weryfikacja to niezbędny fundament, na którym opieramy każdy rodzaj pracy z innymi.

To co nas wyróżnia to holistyczne podejście do tematyki pracy z istotą ludzką, które łączy w sobie interdyscyplinarną wiedzę i głębokie doświadczanie.

  • Znajomość psychologii, gruntowne studia nad akademicką wiedzą, szczególnie tą najnowszą, która w ostatnich latach odsłoniła bardzo wiele z tajemnic pracy z substancjami prowadzącymi w podróż po innych stanach świadomości.
  • Zrozumienie i korzystanie z nauk starszych od zachodniej cywilizacji. Praca ze świętymi roślinami i praktyki duchowe, których wagę współczesna nauka dopiero zaczyna odkrywać.
  • Doświadczenie w zakresie pracy z ludźmi oraz bezpośrednie, bogate doświadczanie różnych stanów świadomości oraz praktyk pracy z psyche. Integracja tej wiedzy, sama w sobie zajęła wiele lat i jest niezbędnym elementem wyjściowym do pracy z innymi.

   

 

Krzysztof

Posiadam przeszło dekadę doświadczenia z różnorodnymi praktykami medytacji oraz pracy z enteogenami. Jestem Absolwentem Psychologii Biznesu w Warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Mam doświadczenie pracy jako szkoleniowiec z zakresu rozwoju osobistego, efektywnej nauki, oraz indywidualnej pracy z ludźmi. Pracuję z ciałem, jestem masażystą w technikach masażu klasycznego (prawo do wykonywania zawodu masażysty 2008) oraz różnych technik alternatywnych. Latami zgłębiałem zagadnienia pracy z hipnozą oraz autohipnozą, jak i wieloma innymi technik pracy w odmiennych stanach świadomości.

Prowadzę Ceremonie z enteogenami, jak również indywidualne sesje z doświadczeniem psychodelicznym (między innymi z psylocybiną oraz LSD, nie formalnie, według standardów stworzonych przez S. Grofa oraz współcześnie rozwijanych standardów pracy z tymi substancjami przez Amerykańską organizację Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies -MAPS). Pracuje, zgłębiając wiedzę pochodzącą zarówno z mądrości rdzennych kultur, jak i współczesnej nauki. Doświadczenia nabywałem poznając tajniki pracy z roślinami, od wielu mistrzów, między innymi podczas podróży po Ameryce Południowej. Przykładam dużą uwagę nie tylko do samego porcesu, ale również do przygotowania oraz jego integracji.

Od lat jestem zaprzyjaźniony z duchem Kambo (pierwszy kontakt w 2016) i również praktykuję techniki jego aplikacji. W czasie wolnym pracuję z subtelnymi energiami przy tworzeniu przedmiotów ceremonialnych, malując oraz pisząc.

 

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się: KONTAKT