Sesje doświadczeń psychodelicznych prowadzi Mihael (Krzysztof).

Urodzony w 1986 roku. Ukończył studia wyższe na kierunku Psychologia w Zarządzaniu. Doświadczony trener rozwoju osobistego, szkoleniowiec (Praktyk technik programowania neurolingwistycznego, certyfikowany trener efektywnej nauki z doświadczeniem, uczestniczył oraz prowadził wiele kursów związanych z rozwojem osobistym).

Od prawie dekady pracuje z umysłem oraz odmiennymi stanami świadomości takimi jak: medytacja, świadome śnienie, autohipnoza i hipnoza (kursy przygotowania do zawodu hipnoterapeuty, certyfikacja MEN, między innymi szkolił kadry pedagogiczne z technik wykorzystania transu hipnotycznego w edukacji). W efektywny sposób łączy wiedzę akademicką z wiedzą starożytnych kultur. Doświadczony w pracy z ciałem (uprawnienia masażysty). Aktywnie zajmuje się edukacją związaną z psychicznym i duchowym rozwojem (przez rok prowadził audycje psychologiczno-filozoficzną w regionalnym radiu).

Od około 7 lat zajmuje się teoretyczną oraz praktyczną stroną wykorzystania enteogenów i psychodelików w pracy z umysłem (zarówno w terapii jak i szeroko pojętego rozwoju). Na przestrzeni lat odbył niezliczoną ilość podróży z wykorzystaniem różnych narzędzi oraz stał się przewodnikiem dla wielu osób.

 

Sesja psychodeliczna i rola przewodnika (terapeuty)

Prace z doświadczeniem psychodelicznym można by zaliczyć do autoterapii. Podczas samej sesji stajemy na przeciw własnemu umysłowi, który staje się dla nas nauczycielem oraz jednocześnie samym uczniem. Proces ten, w dynamice oraz sile, wykracza po za możliwości kontroli dla zewnętrznych przewodników (terapeutów). Dlatego podczas procesu rolą prowadzącego jest głównie zapewnić bezpieczeństwo. Musi jednak mieć własne bogate doświadczenia z tym stanem. Ingeruje w przebieg sesji jedynie jeżeli zajdzie taka konieczność.

Intensywna praca odbywa się na wielu poziomach, zarówno przed sesją, oraz po jej zakończeniu. Wówczas, w sposób nie narzucający przekonań, rozwiązań itp. korzystając z różnych technik (coaching, trans hipnotyczny, techniki terapeutyczne) przewodnik pomaga uporządkować doświadczenie i wyciągnąć wnioski.